P&L Design

Krása je forma určité věci. A určitou formu má každá věc. Z čehož vyplývá, že každá věc je svým způsobem z určitého hlediska krásná.

Naše sbírka

Panenky Charlotte a Sydney jsme získaly díky Šárce, komunikace i obchod s ní byl velice příjemnou záležitostí a vše fungovalo opravdu rychle...Sydney u nás byla už snad po týdnu, co jsme jí objednaly... Bohužel už Šárka panenky neprodává.
Dál samozřejmě nemůžeme opomenou internetový obchod s Tonnerkami Panenka-Panenky.cz
...takže vřele doporučujeme i vám, pokud uvažujete o koupi vlastní panenky Tonner :-)

Naším novým pokladem ve sbírce je nádherná panenka Joan Crawford vyrobená podle známé americké herečky. Panenka šla do prodeje na konci prosince 2008 a je z limitované edice Ready for Wardrobe LE1000.
Sbírka je kompletní, podařilo se mi koupit i Blue Fairy (má obličej jako Cinderella), podle pohádky je to víla, která dala život loutce a nakonec z ní udělala i opravdového chlapce.
Pinocchio, Jiminy a Blue Fairy byli vyrobeni pro Tonner Dreamscapes Convention 2008 (Sunday's Breakfast).
Blue Fairy konečně včera dorazila po dloooouhé cestě domů, takže tady je pár jejích foteček
Není celá vybalená, nadělím si jí až k narozeninám
-koupena v srpnu 2008
Druhou panenkou patřící Petře je krásná Jane. Jane je z exkluzivní edice 2007 určené pouze pro členy klubu Tonner.
- časem přiřadím lepší fotky
Pinocchio byl vyroben exkluzivně pro Tonner Dreamscapes Convention 2008. Podařilo se mi ho získat společně s cvrčkem Jiminy Cricket. Navíc je Pinocchio podepsán Robertem Tonnerem

Tak sice je trošku brzy na Vánoce, ale můj dárek k nim dorazil už včera  A stala se jím krásná panenka Dreams (s obličejem Sweetheart) vyrobena exkluzivně pro letošní shromáždění v Chicagu (Tonner Convention 2008). Jde o limitovanou edici 300 kusů.
Zatím jsem jí z krabice vybalila jen částečně (pouze pro její první fotky), musím si taky něco nechat až pod stromeček
-koupena v srpnu 2008
Dalším mým úlovkem se stala Lady Ozmopolitan z kolekce Wizard of Oz.Druh panenky odhaduju, protože původní účes má rozčesaný a krabice není její. Dorazila nahá bez oblečení a ostatních doplňků. Bohužel při přepravě poštou se v krabici uvolnil podstavec stojanu a panenku podřel. Na štěstí na místech, která se dají snadno zakrýt, ale i tak je to veliká škoda Tak jsem jí hned oblíkla a dala i nějakou tu třpitivou ozdůbku, aby se líbila a nebyla z toho smutná
Dostala jméno Markéta
Protože se mi neplánovaně sešla doma ještě jedna panenka Basic Ozmopolitan (NRFB-never removed from box), musela jsem se rozhodnout, kterou z těchto dvou panenek nabídnu novému majiteli. Rozhodla jsem se tedy nechat si novou Ozmopolitan a první najít majitele jiného. Doufám, že bude v dobrých rukou
Jméno jí zůstává stejné (Markéta).
V pátek 23.5.2008 jsem si splnila jeden malý sen na americkém e-bay se mi podařilo v aukci koupit panenku Tonner Queen Of Hearts LE 500 z roku 2005 s původním oblečením a všemi doplňky, které k ní patří. Tyto panenky jsou už těžko k sehnání, tak jsem moc šťastná, že se mi jí podařilo získat.
Přikládám pár jejích foteček když dorazila domů (23.6.2008), abyste se taky mohli pokochat
A pokud se vám zdá, že už jste jí tu jednou zahlídli, tak je to pravda...Kateřina je ta samá
Tahle dostala jméno Maruška
Koupila jsem ji v březnu 2008.
Kolekce Brenda Starr 2007.
Jmenuje se Zuzana

Sydney patří Petře, přicestovala k nám v únoru 2008, také přímo z Ameriky jako Charlotte.

Kolekce Tyler Wentworth 2007.

Charlotte jsem koupila v lednu 2008 a přicestovala ke mně přímo z Ameriky.
Kolekce Tyler Wentworth 2006.
Říkáme jí Nastěnka
1  
2